Reservdelar|Kivi
Harvia-reservdel: värmeelement 2300 W/230 V
SPZRH-247
Harvia originalreservdel för Kivi elektriska aggregat är kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Kivi PI70, 3 st (ZRH-247) Harvia Kivi PI70E, 3 st (ZRH-247) Harvia Kivi Finland Edition PIL70, 3 st (ZRH-247). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZRH-247
- STK
- 8264732
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZRH-247 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZRH-247 |
|---|---|
| Höjd | 980 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 100 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZRH-247 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.95 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZRH-247 |
|---|---|
| EAN | 6417659036993 |
| STK | 8264732 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 100 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 205 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 1.15 m |
| Bruttovikt | 0.98 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.03 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.