Reservdelar|Kivi
Harvia-reservdel: värmeelement 3000W/230V, Kivi aggregat
SPZRH-249
Harvia originalreservdel, motstånd för Kivi elektriska aggregat, är kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Kivi PI90, 3 st (ZRH-249) Harvia Kivi PI90, 3 st (ZRH-249) Harvia Kivi Finland Edition PIL90, 3 st (ZRH-249). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZRH-249
- STK
- 8264749
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZRH-249 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZRH-249 |
|---|---|
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 990 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZRH-249 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.94 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZRH-249 |
|---|---|
| EAN | 6417659037006 |
| STK | 8264749 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 120 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 200 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 1.05 m |
| Bruttovikt | 0.98 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.02 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.