Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2260W 230V
SPZRH-720
Original Harvia-reservdel: motstånd för elektriska aggregat. Inkluderar monteringsbeslag och packningar. Det rekommenderas att alltid byta ut alla värmeelement i det elektriska aggregatet. Kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Figaro FG70/E 3 st, Harvia Classic Quatro QR70 3 st, Harvia Cilindro PC70/E/EE 3 st, Harvia Cilindro PC70H/E /EE 3 st, Harvia Cilindro PC70F, 3 st. Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på https://spareparts.harvia.com
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZRH-720
- STK
- 8264644
- Certifikat
- CE EAC
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZRH-720 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZRH-720 |
|---|---|
| Höjd | 690 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZRH-720 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.75 kg |
Elektriskt
Elektriskt
| Modell | SPZRH-720 |
|---|---|
| Elektrisk frekvens | 50/60 Hz |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZRH-720 |
|---|---|
| EAN | 6417659037013 |
| STK | 8264644 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 30 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 200 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 770 mm |
| Bruttovikt | 0.95 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.19 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.