Reservdelar|Vega
Harvia-reservdel: värmeelement 2670 W/230 V
SPZSB-228
Harvia originalreservdel för elektriska aggregat är kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Vega Pro elektriskt aggregat. Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSB-228
- STK
- 8264650
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSB-228 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSB-228 |
|---|---|
| Höjd | 21 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Djup | 360 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSB-228 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.84 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSB-228 |
|---|---|
| EAN | 6417659037044 |
| STK | 8264650 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 470 mm |
| Bruttovikt | 0.96 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.13 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.