Reservdelar|Vega Pro
Harvia-reservdel: värmeelement 1750 W/230 V
SPZSB-461
Original Harvia Vega reservdel för elektriska aggregat. Det rekommenderas att alltid byta ut alla värmeelement i det elektriska aggregatet. Kompatibel med de vanligaste modellerna av Harvia Vega Pro BC135 (3 st/6 motstånd) Läs mer om reservdelar på https://spareparts.harvia.com
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSB-461
- STK
- 8264760
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSB-461 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSB-461 |
|---|---|
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Djup | 360 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSB-461 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.56 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSB-461 |
|---|---|
| EAN | 6417659039857 |
| STK | 8264760 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 21 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 360 mm |
| Bruttovikt | 0.56 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.