Reservdelar|Cilindro
Harvia-reservdel: värmeelement 2200W 230V
SPZSC-022
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Cilindro PC66/E, 3 st (ZSC-022) Harvia Cilindro Pro PC100E/135E, 6 st (ZSC-022) Harvia Cilindro Pro PC165E/200E, 9 st (ZSC-022) Harvia Modulo MDA1654/G/GL/GR/C, 9 st (ZSC-022). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Obs! Se till att motståndet inte vrids i fel läge när du drar åt det vid installationen. Motståndet måste vara i sitt naturliga läge efter installationen. Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSC-022
- STK
- 8264653
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSC-022 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSC-022 |
|---|---|
| Höjd | 24 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 1.15 m |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSC-022 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.99 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSC-022 |
|---|---|
| EAN | 6417659036825 |
| STK | 8264653 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 200 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 1.15 m |
| Bruttovikt | 1.06 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.03 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter