Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 3600W 230V
SPZSC-360
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Unio HNK360/E/EE, 1 st (ZSC-360), Cilindro PC110/PC110E/PC110XE/PC110XW, Legend PO110E/PO110XE/PO110XW. Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSC-360
- STK
- 8264654
- Certifikat
- EAC
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSC-360 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSC-360 |
|---|---|
| Höjd | 21 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 800 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSC-360 |
|---|---|
| Nettovikt | 1.01 kg |
Elektriskt
Elektriskt
| Modell | SPZSC-360 |
|---|---|
| Elektrisk frekvens | 50/60 Hz |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSC-360 |
|---|---|
| EAN | 6417659036917 |
| STK | 8264654 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 21 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 200 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 860 mm |
| Bruttovikt | 1.04 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.02 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.