Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 3000W 230V
SPZSE-259
Original Harvia-reservdel: motstånd för elektriska aggregat. Inkluderar monteringsbeslag och packningar. Det rekommenderas att alltid byta ut alla värmeelement i det elektriska aggregatet. Kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Kompatibel med t.ex. följande aggregat: Harvia Fuga FU90/FU90E 9 kW, Harvia Figaro FG90/FG90E 9 kW, Harvia Cilindro PC90/PC90E/PC90EE/PC90XE/PC90XW 9 kW, Harvia Glow TRT90/TRT90E/TRT90XE/TRT90XW 9 kW, Harvia Glow Corner TRC90/TRC90E/TRC90XE/TRC90XW 9 kW. Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på http://spareparts.harvia.com
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSE-259
- STK
- 8264655
- Certifikat
- EAC
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSE-259 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSE-259 |
|---|---|
| Höjd | 690 mm |
| Bredd | 165 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSE-259 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.88 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSE-259 |
|---|---|
| EAN | 6417659037075 |
| STK | 8264655 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 30 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 200 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 770 mm |
| Bruttovikt | 1.09 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.19 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.