Reservdelar|Forte
Harvia-reservdel: packning till AF/AFB
SPZSF-230
Original Harvia Forte packningslock till elektriskt aggregat. Kompatibel med Forte AF- och AFB-modellerna. Byte av packning: Öppna locket. Ta bort skruven från mitten av locket från insidan. Ta bort skivan. Skivan levereras med isolering. Ta bort den skadade packningen och montera dit en ny. Se till att isoleringen är i bra skick och i samma ordning. Kontrollera så att packningen sitter jämnt på plats. Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSF-230
- STK
- 8264656
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSF-230 |
|---|---|
| Installationsobjekt | Övrigt |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSF-230 |
|---|---|
| Höjd | 4 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 270 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSF-230 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.1 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSF-230 |
|---|---|
| EAN | 6417659039963 |
| STK | 8264656 |
| Tulltaxenummer EU | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Innehållet i leveransen (lista) | [sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 10 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 80 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 265 mm |
| Bruttovikt | 0.1 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.