Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2000 W/230 V Forte
SPZSF-30
Original Harvia-reservdel: motstånd. Det elektriska värmemotståndet är kompatibelt med följande Harvia-produkter: Harvia Always Ready Forte AF6 x 3 st (ZSF-30), Harvia Forte AFB6 x 3 st (ZSF-30)
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSF-30
- STK
- 8264657
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSF-30 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSF-30 |
|---|---|
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSF-30 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.83 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSF-30 |
|---|---|
| EAN | 6417659036733 |
| STK | 8264657 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 21 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 460 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 590 mm |
| Bruttovikt | 0.87 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.03 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.