Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 3000W 230V Forte
SPZSF-50
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med de vanligaste modellerna av följande: Harvia Always Ready Forte AF9, 3 st (ZSF-50) Harvia Forte AFB9, 3 st (ZSF-50). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSF-50
- STK
- 8264658
- Certifikat
- EAC
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSF-50 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSF-50 |
|---|---|
| Höjd | 21 mm |
| Bredd | 325 mm |
| Djup | 540 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSF-50 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.89 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSF-50 |
|---|---|
| EAN | 6417659036726 |
| STK | 8264658 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 400 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 565 mm |
| Bruttovikt | 0.97 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.07 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.