Reservdelar
Harvia-reservdel: Timer med fördröjning 4+8h
SPZSK-510
Harvias originaltimerbrytare för elektriska aggregat ZSK-510 har en drifttid på 4 timmar och en förvalstid på 8 timmar. Särskilt lämplig för elektriska aggregat för hemmabruk med 1-3 motstånd. Originalreservdelar från Harvia levereras med garanti och hjälper dig att säkerställa en säker användning av produkten. Se till att klockstyrningen är kompatibel (inkl. 4 timmars användningstid samt 8 timmars förvalstid) Timern är kompatibel med bland annat följande Harvia-produkter: - Harvia Sound M45, M60, M80 - Harvia Topclass KV30, KV45, KV60, KV80 - Harvia Cilindro PC66, PC70, PC70H, PC70F, PC90, PC90H, PC90F - Harvia Classic Electro CS60, CS80 Harvia Classic Quatro QR70, QR90 Harvia AlwaysReady AV4, AV6 Harvia - - Harvia Electric/Kip KIP45, KIP60, KIP8 - Harvia The Wall SW45,60,80,90 (srn. 218000000-224020231) Kontrollera i aggregatets bruksanvisning om den är kompatibel. Du hittar lätt de senaste bruksanvisningarna på produktens webbplats. Läs mer om reservdelar på
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSK-510
- STK
- 8264663
- Certifikat
- EAC
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSK-510 |
|---|---|
| Installationsobjekt | Övrigt |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSK-510 |
|---|---|
| Höjd | 80 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 60 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSK-510 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.17 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSK-510 |
|---|---|
| EAN | 6417659036870 |
| STK | 8264663 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Innehållet i leveransen (lista) | [electric_heater_timer] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 70 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 120 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 65 mm |
| Bruttovikt | 0.2 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.03 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter