Reservdelar|Vega
Harvia-reservdel: timer för BC45-80 med kablar
SPZSK-511
Harvia original Vega mekanisk klockbrytare för elektriska aggregat ZSK-511 är utrustad med 4 timmars drifttid och 8 timmars förvalstid. Särskilt lämplig för elektriska aggregat för hemmabruk med 1-3 motstånd. Originalreservdelar från Harvia levereras med garanti och hjälper dig att säkerställa en säker användning av produkten. Timern är kompatibel med följande Harvia-produkter: Harvia Vega BC45, BC60, BC80, BC90
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSK-511
- STK
- 8264664
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSK-511 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSK-511 |
|---|---|
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 50 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSK-511 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.21 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSK-511 |
|---|---|
| EAN | 6417659036887 |
| STK | 8264664 |
| Tulltaxenummer EU | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Innehållet i leveransen (lista) | Anslutningskablar[timer] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Plastpåse |
| Försäljningsförpackningens höjd | 50 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 175 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 300 mm |
| Bruttovikt | 0.22 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.