Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2000 W/230 V
SPZSK-700
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med följande vanligaste modeller: Harvia KIP/KV/M60/V60E/CS60 och KV60SE/A aggregat. Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på http://spareparts.harvia.com
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSK-700
- STK
- 8264668
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSK-700 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSK-700 |
|---|---|
| Höjd | 410 mm |
| Bredd | 290 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSK-700 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.63 kg |
Elektriskt
Elektriskt
| Modell | SPZSK-700 |
|---|---|
| Elektrisk frekvens | 50/60 Hz |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSK-700 |
|---|---|
| EAN | 6417659036924 |
| STK | 8264668 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 470 mm |
| Bruttovikt | 0.77 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.12 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.