Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 3000 W/230 V
SPZSK-720
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med följande vanliga modeller: Harvia KIP90/E, 3 st (SPZSK-720) Harvia Sound M90/E, 3 st (ZSK-720) Harvia Topclass Combi KV90SE/A, 3 st (SPZSK-720). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på http://spareparts.harvia.com/
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSK-720
- STK
- 8264670
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSK-720 |
|---|---|
| Installationsobjekt | Övrigt |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSK-720 |
|---|---|
| Höjd | 21 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 430 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSK-720 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.79 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSK-720 |
|---|---|
| EAN | 6417659036740 |
| STK | 8264670 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | Värmeelement |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 470 mm |
| Bruttovikt | 0.93 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.13 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.