Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 3000 W/240 V
SPZSL-318
Original Harvia-reservdel: motstånd för elektriska aggregat. Inkluderar monteringsbeslag och packningar. Det rekommenderas att alltid byta ut alla värmeelement i det elektriska aggregatet. Kompatibel med de vanligaste modellerna: Harvia Profi L33, 12 st (ZSL-318) Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på https://spareparts.harvia.com
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSL-318
- STK
- 8264678
Tekniskt
Mått
Mått
| Modell | SPZSL-318 |
|---|---|
| Höjd | 433 mm |
| Bredd | 308 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSL-318 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.84 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSL-318 |
|---|---|
| EAN | 6417659040211 |
| STK | 8264678 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 470 mm |
| Bruttovikt | 0.98 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.13 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.