Reservdelar|Delta
Harvia-reservdel: värmeelement 1150 W/230 V
SPZSN-150
Original Harvia elektriskt värmemotstånd. Kontrollera alltid i bruksanvisningen som medföljer aggregatet om den är kompatibel med aggregatet och vilket nummer det har. Kompatibel med Harvia-produkterna Harvia Delta D23/E/EE, 2 st (ZSN-150), Harvia Delta D29/E/EE, 1 st (ZSN-150). Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSN-150
- STK
- 8264683
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSN-150 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
| Primärenergi/bränsle | Elektrisk (högspänning 230 V 1 N~) |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSN-150 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.44 kg |
Elektriskt
Elektriskt
| Modell | SPZSN-150 |
|---|---|
| Elektrisk frekvens | 50/60 Hz |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSN-150 |
|---|---|
| EAN | 6417659040280 |
| STK | 8264683 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens bredd | 220 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 460 mm |
| Bruttovikt | 0.44 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.