Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2150W 230V
SPZSP-240
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med följande vanligaste modeller: Harvia Legend PO11, 3 st (ZSP-240) och Harvia Club K11G. Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSP-240
- STK
- 8264686
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSP-240 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSP-240 |
|---|---|
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSP-240 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.76 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSP-240 |
|---|---|
| EAN | 6417659036696 |
| STK | 8264686 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 470 mm |
| Bruttovikt | 0.89 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.13 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.