Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2500W 230V
SPZSP-250
Harvia originalreservdel för elektriska aggregat är kompatibel med följande vanligaste modeller: Harvia Legend PO165, 3 st (ZSP-250) Harvia Elegance F15, 6 st (ZSP-250) Harvia Elegance F16.5, 3 st (ZSP-250) Harvia Club K13.5G, 3 st (ZSP-250) Harvia Club Combi K13.5GS, 3 st (ZSP-250) Harvia Club K15G, 6 st (ZSP-250) Harvia Club Combi K15GS, 6 st (ZSP-250). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSP-250
- STK
- 8264687
- Certifikat
- EAC
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSP-250 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSP-250 |
|---|---|
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 295 mm |
| Djup | 21 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSP-250 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.95 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSP-250 |
|---|---|
| EAN | 6417659036702 |
| STK | 8264687 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 25 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 470 mm |
| Bruttovikt | 1.15 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.13 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.