Reservdelar
Harvia-reservdel: värmeelement 2000 W/230 V
SPZSS-120
Harvia originalreservdel, motstånd för elektriska aggregat, är kompatibel med följande Harvia-produkter: Harvia Senator T10.5, 3 st (ZSS-120) Harvia Senator Combi T7C/A, 2 st (ZSS-120) Harvia Senator Combi T9C/A, 3 st (ZSS-120) Harvia Elegance F10.5, 3 st (ZSS-120). Kontrollera produktens bruksanvisningar för kompatibla motstånd och kvantiteter. Motståndet levereras med fästanordningar och packningar. Läs mer om reservdelar på SPAREPARTS.HARVIA.COM
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SPZSS-120
- STK
- 8264690
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SPZSS-120 |
|---|---|
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SPZSS-120 |
|---|---|
| Höjd | 21 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 410 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | SPZSS-120 |
|---|---|
| Nettovikt | 0.76 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SPZSS-120 |
|---|---|
| EAN | 6417659036788 |
| STK | 8264690 |
| Tulltaxenummer EU | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Innehållet i leveransen (lista) | FästsatsVärmeelement[sealing_rubber_ring] |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Försäljningsförpackningens höjd | 470 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 320 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 25 mm |
| Bruttovikt | 0.9 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.12 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.01 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.