Utrustning - övriga
Utrustning - övriga SZ116
SZ116
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- SZ116
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | SZ116 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Beige |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | SZ116 |
|---|---|
| Höjd | 15 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 15 m |
Vikt
Vikt
| Modell | SZ116 |
|---|---|
| Nettovikt | 66.5 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | SZ116 |
|---|---|
| EAN | 6417659009355 |
| Tulltaxenummer EU | 39189000 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 900 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 410 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 410 mm |
| Bruttovikt | 66.7 kg |
| Försäljningsparti 2 förpackningens höjd | 1.05 m |
| Försäljningsparti 2 förpackningens bredd | 800 mm |
| Försäljningsparti 2 förpackningens djup | 1.2 m |
| Försäljningsparti 2 bruttovikt | 347 kg |
| Försäljningsparti 2 förpackningsplastens vikt | 1 kg |
| Försäljningsparti 2 förpackningsvirkets vikt | 13.5 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.