Tillbehör för vedeldat aggregat
Golvskyddsplåt Harvia Legend (560x635x60-75), svart
WL110
Använd golvskyddsplåt till exempel när eldstaden placeras på ett vattenisolerad plattgolv. Harvia golvskyddsplåtar är tillverkat av aluminiumförzinkat stål. Golskyddsplåten skyddar golvets tätskikt från värmestrålning.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- WL110
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | WL110 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Installationsobjekt | Golv |
| Färg | Svart |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | WL110 |
|---|---|
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 560 mm |
| Djup | 636 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | WL110 |
|---|---|
| Nettovikt | 12 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | WL110 |
|---|---|
| EAN | 6417659017916 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 675 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 575 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 70 mm |
| Bruttovikt | 12.4 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.35 kg |
| Förpackningsplastens vikt | 0.05 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.