- Artikelnummer Harvia
- WL400
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
Mått
Mått
Vikt
Vikt
Logistik
Logistik
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Tillbehör för vedeldat aggregat|M series
WL400
Skyddsväggen minskar säkerhetsavståndet till brännbara material – i praktiken ryms bastuugnen i ett mindre utrymme. Skyddsväggarna är designade specifikt för varje basutuugnsmodell.
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
Funktioner
| Modell | WL400 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Svart |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
| Primärenergi/bränsle | Ingen |
Mått
| Modell | WL400 |
|---|---|
| Höjd | 800 mm |
| Bredd | 480 mm |
| Djup | 30 mm |
Vikt
| Modell | WL400 |
|---|---|
| Nettovikt | 3 kg |
Logistik
| Modell | WL400 |
|---|---|
| EAN | 6417659016520 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 850 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 500 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 120 mm |
| Bruttovikt | 3.8 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.