Tillbehör för vedeldat aggregat|M series
Skyddsvägg Harvia WL450 för M2/M3, full
WL450
Skyddsväggen minskar säkerhetsavståndet till brännbara material – i praktiken ryms bastuugnen i ett mindre utrymme. Skyddsväggarna är designade specifikt för varje bastuugnsmodell.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- WL450
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | WL450 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Svart |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
Mått
Mått
| Modell | WL450 |
|---|---|
| Höjd | 800 mm |
| Bredd | 455 mm |
| Djup | 490 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | WL450 |
|---|---|
| Nettovikt | 7 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | WL450 |
|---|---|
| EAN | 6417659016537 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 120 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 500 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 505 mm |
| Bruttovikt | 7.8 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.8 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.