Tillbehör för vedeldat aggregat|PRO
Skyddsvägg Harvia Pro 20 ES
WL600
Skyddsväggen minskar säkerhetsavståndet till brännbara material – i praktiken ryms bastuugnen i ett mindre utrymme. Skyddsväggarna är designade specifikt för varje bastuugnsmodell.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- WL600
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | WL600 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Svart |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
| Primärenergi/bränsle | Ingen |
Mått
Mått
| Modell | WL600 |
|---|---|
| Höjd | 820 mm |
| Bredd | 710 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | WL600 |
|---|---|
| Nettovikt | 4.5 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | WL600 |
|---|---|
| EAN | 6417659016599 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 740 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 855 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 120 mm |
| Bruttovikt | 5.4 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.9 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.