Tillbehör för vedeldat aggregat|PRO
Skyddsvägg Harvia Pro 36, heltäckande
WL850
Skyddsväggen minskar säkerhetsavståndet till brännbara material – i praktiken ryms bastuugnen i ett mindre utrymme. Skyddsväggarna är designade specifikt för varje bastuugnsmodell.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- WL850
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | WL850 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Svart |
| Användningsmiljö | Interiör - våtutrymme |
| Primärenergi/bränsle | Ingen |
Mått
Mått
| Modell | WL850 |
|---|---|
| Höjd | 900 mm |
| Bredd | 575 mm |
| Djup | 580 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | WL850 |
|---|---|
| Nettovikt | 9 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | WL850 |
|---|---|
| EAN | 6417659016643 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| ETIM | EC001884 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 920 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 585 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 115 mm |
| Bruttovikt | 9.8 kg |
| Förpackningskartongens vikt | 0.85 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.