Inte tillgänglig
Vedeldat aggregat - övrigt
Rökhalster Harvia
WS100
Rökhalstret är tillverkat i rostfritt stål. Alla galler är förkromade och kan diskas på normalt sätt. Rökhalstret innehåller värmehäll, en fettuppsamlare, rökningsgaller och krokförsett galler för flamstekning. Extra tillbehör är stekhäll i stål. Med rökhalstret kan du tillreda nästan vilka rätter som helst. Som extra tillbehör kan du skaffa en tjockare värmehäll som fungerar som stekhäll. På den kan du steka fisk, kött, pannkakor och grönsaker. I eldstaden kan du tillreda ugnspotatis, rovor eller hela stekar. Kyckling och biffar går snabbt att grilla. Du kan också tillreda många läckra efterrätter med rökhalstret.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- WS100
- STK
- 8260799
- Produktens livscykelstatus
- Utgått
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | WS100 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Installationsobjekt | Golv |
| Användningsmiljö | Utomhus |
| Primärenergi/bränsle | Trä |
Vikt
Vikt
| Modell | WS100 |
|---|---|
| Nettovikt | 14.9 kg |
Logistik
Logistik
| Modell | WS100 |
|---|---|
| EAN | 6410082607990 |
| STK | 8260799 |
| Tulltaxenummer EU | 73218900 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 720 mm |
| Försäljningsförpackningens bredd | 520 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 440 mm |
| Bruttovikt | 16.8 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.