Skorstenar och adaptrar
Rökrör 1,0/115 M Rst
WZ115100
Harvia WZ115100-rökrör är tillverkade i rostfritt stål och passar alla Harvias vedeldade bastuugnar (förutom Harvia 50) och kaminen Harvia 10. Harvias rökrör är CE-märkta och uppfyller de internationella produktkraven och kraven för brand- och användarsäkerhet. Bekanta dig med Harvias rökrör som tål sotbränder och är av yttersta kvalitet.
Hitta en återförsäljare
De bästa bastu- och spaupplevelserna väntar på dig.
- Artikelnummer Harvia
- WZ115100
Tekniskt
Funktioner
Funktioner
| Modell | WZ115100 |
|---|---|
| Användargrupp | Hushåll |
| Färg | Rostfritt stål |
| Huvudmaterial | Stål |
Mått
Mått
| Modell | WZ115100 |
|---|---|
| Höjd | 1 m |
| Bredd | 115 mm |
| Djup | 115 mm |
Vikt
Vikt
| Modell | WZ115100 |
|---|---|
| Nettovikt | 2 kg |
Avstånd
Avstånd
| Modell | WZ115100 |
|---|---|
| Säkerhetsavstånd till framsidan (brännbart material) | 500 mm |
| Säkerhetsavstånd till sidan (brännbart material) | 500 mm |
| Säkerhetsavstånd till baksidan (brännbart material) | 500 mm |
| Säkerhetsavstånd till högra sidan (brännbart material) | 500 mm |
| Säkerhetsavstånd till vänstra sidan (brännbart material) | 500 mm |
| Säkerhetsavstånd till taket | 1 m |
Logistik
Logistik
| Modell | WZ115100 |
|---|---|
| EAN | 6417659015912 |
| Tulltaxenummer EU | 73219000 |
| Produktenhet (st, set, m etc.) | ST |
| Försäljningsenhet | pcs |
| Försäljningsförpackningens höjd | 1 m |
| Försäljningsförpackningens bredd | 120 mm |
| Försäljningsförpackningens djup | 120 mm |
| Bruttovikt | 2 kg |
Kontrollera produktmanualen för att få uppdaterad information före användning.
Kompatibla produkter