| Malli | LED-TB-14 |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennuskohde | Seinä |
| Malli | LED-TB-14 |
|---|
| Korkeus | 1.42 m |
| Leveys | 20 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Malli | LED-TB-14 |
|---|
| Nettopaino | 0.27 kg |
| Ohjauspaneelin paino | 0.26 kg |
| Malli | LED-TB-14 |
|---|
| EAN | 9120053865713 |
| Tullinumero EU | 94054231 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 53 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 53 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 1.46 m |
| Bruttopaino (kg) | 0.65 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.38 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.