| Malli | LED-TB-18 |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennuskohde | Seinä |
| Käyttöympäristö | Sisätilat- kuiva alueSisätila - kosteat tilat |
| Malli | LED-TB-18 |
|---|
| Korkeus | 1.81 m |
| Leveys | 20 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Malli | LED-TB-18 |
|---|
| Nettopaino | 0.31 kg |
| Ohjauspaneelin paino | 0.29 kg |
| Malli | LED-TB-18 |
|---|
| EAN | 9120053865720 |
| Tullinumero EU | 94054231 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 50 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 50 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 1.85 m |
| Bruttopaino (kg) | 0.57 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.3 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.