Pole saadaval
Puuküttega keris DUO|Legend
Puuküttega keris Harvia Legend 240 Duo, must
WK240LDLUX
Harvia Legend puuküttega kerised pakuvad ülimat saunaelamust. Mustas terasraamis on sees vägev kogus kive ning nende kuumenedes saab võrratu saunakogemuse ka madalamal temperatuuril. Kivide suur hulk tagab hea soojuse, isegi kui tuli vahepeal vaibub Legend puuküttega keristel on kaasaegne restistruktuur, mis suunab põlemisõhku. Osa õhust suunatakse tulekambri ülemisse ossa - nii on põlemine puhtam ja tõhusam. Selline restistruktuur annab ka puuküttega kerisele pikema kasutusea. Tavapärasest väiksemad ohutuskaugused külg- ja tagapindadest põlevate materjalideni võimaldavad lavasid vabamalt paigutada. Legend puuküttega kerised saab varustada korsten-tüüpi veeboileriga. Harvia Legend 240 SL mudel on õige valik inimesele, kes soovib mugavalt kütta oma sauna teisest ruumist või väljaspoolt hoonet. Ukse avanemissuunda saab muuta, mis teeb nende puuküttega keriste kasutamise veelgi lihtsamaks. Reguleeritavad jalad muudavad puuküttega kerise lihtsasti sauna paigutatavaks.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- WK240LDLUX
- Tüübi kood
- LE240
- 10 - 24 m³
Harvia meisterseppade poolt käsitööna valmistatud meistriteos
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | WK240LDLUX |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 21 kW |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Puit |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | WK240LDLUX |
|---|---|
| Kõrgus | 830 mm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 780 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | WK240LDLUX |
|---|---|
| Netokaal | 96.3 kg |
| Kivi kogus | 200 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | WK240LDLUX |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 630 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 630 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 250 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 200 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 200 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 24 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | WK240LDLUX |
|---|---|
| EAN | 6417659012997 |
| Tollitariifi number EL | 73218900 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 850 mm |
| Pakendi laius | 810 mm |
| Pakendi paksus | 620 mm |
| Brutokaal | 100 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.