| Malli | 514-D |
|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Tummanruskea |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Malli | 514-D |
|---|
| Korkeus | 885 mm |
| Leveys | 280 mm |
| Syvyys | 190 mm |
| Malli | 514-D |
|---|
| Nettopaino | 2.24 kg |
| Malli | 514-D |
|---|
| EAN | 4894224203554 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264774 |
| Tullinumero EU | 44219999 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Muovi |
| Myyntipakkauksen leveys | 275 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 890 mm |
| Bruttopaino (kg) | 2.36 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.02 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.