| Malli | CP-R-HSR |
|---|
| Käyttäjäryhmä | Ammattilaiset |
| Varastointilämpötila min. | 0 °C |
| Varastointilämpötila max. | 50 °C |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Ei mikään |
| Malli | CP-R-HSR |
|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX4 |
| Malli | CP-R-HSR |
|---|
| EAN | 9120053862606 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8266513 |
| Tullinumero EU | 73269098 |
| ETIM -numero | EC001885 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen leveys | 360 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 650 mm |
| Bruttopaino (kg) | 1.75 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.