CX110400
Laske saunan tilavuus
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
Löydä jälleenmyyjä
Tuotenumero Harvia
CX110400
Tyyppikoodi
CX110
Sähkönumero (FI/STK)
Sertifikaatit
CE EAC
Ohjaa kosketuksella
    Tekniset tiedot
    Ominaisuudet
    MalliCX110400
    KäyttäjäryhmäKotitaloudet
    Teho (max. ulos)11 kW
    Ohjauksen tyyppiDigitalisesti ohjattu erillisellä ohjauspaneelilla
    AsennuskohdeSeinä
    Asennus-suuntaPystysuuntaan
    Väri (tuotteen markkinointiväri)Musta
    Materiaali (pää-materiaali)Teräs
    Lämpötilan säätöalue ˚C, min.40 °C
    Lämpötilan säätöalue ˚C, max.110 °C
    Käyttöympäristön lämpötila min.5 °C
    Käyttöympäristön lämpötila max.50 °C
    Varastointilämpötila min.0 °C
    Varastointilämpötila max.50 °C
    Ohjauspaneelin tyyppiXenio
    KäyttöympäristöSisätilat- kuiva alue
    EtäkäyttöEi
    Käyttövoimalähde/polttoaineSähkö (korkeajännite 400V/230V 1/3N~)
    Mitat
    MalliCX110400
    Korkeus110 mm
    Leveys85 mm
    Syvyys24 mm
    Ohjauspaneelin leveys85 mm
    Ohjauspaneelin syvyys24 mm
    Tehoyksikön korkeus200 mm
    Tehoyksikön leveys272 mm
    Tehoyksikön syvyys80 mm
    Ohjauspaneelin korkeus110 mm
    Painot
    MalliCX110400
    Nettopaino1.8 kg
    Ohjauspaneelin paino0.1 kg
    Etäisyydet
    MalliCX110400
    Ohjauskeskuksen kaapelin pituus (m)5 m
    Anturin kaapelin pituus5 m
    Sähköasennus
    MalliCX110400
    Suojaluokitus (esim. IPX4)IPX3
    Sähköverkon taajuus50/60 Hz
    Sulakkeet (400V3N~) kpl x ampeeriamax 3x16A
    Syöttökaapeli (400V 3N~) mm25 x 2.5 mm2
    Maksimi kuorma valolle100 W
    Sähkökytkentämahdollisuudet400V 3N~
    Toimitus
    MalliCX110400
    EAN6410082645008
    Sähkönumero (FI/STK)8264500
    Tullinumero EU85371098
    ETIM -numeroEC001885
    UNSPSC -numero43201542
    Toimitussisältö (listattuna)
    Tuotteen yksikkö (kpl, set, m)KPL
    Myyntiyksikköpcs
    PakkausmateriaalitPahvi
    Myyntipakkauksen korkeus85 mm
    Myyntipakkauksen leveys220 mm
    Myyntipakkauksen syvyys395 mm