Ohjauskeskus erillisellä ohjaimella|Xenio
Ohjauskeskus Harvia Xenio CX30-XW 208V/240V musta
CX30-U1-U3-XW
Harvia Xenio on kosketusohjauspaneelilla varustettu ohjauskeskus. Xenio tarjoaa modernin ja hienovaraisen tyylikkään käyttöliittymän saunan sydämeen, kiukaan ohjaamiseen. Tyylikkään pienikokoinen ja samalla selkeä kosketusohjauspaneeli on helppo asentaa sinne, minne sen haluat – saunaan, pesuhuoneeseen, pukuhuoneeseen tai vaikka olohuoneeseen. Ohjauspaneelista näet yhdellä vilkaisulla, milloin saunasi on juuri sopivan lämmin sinua varten.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- CX30-U1-U3-XW
- Tyyppikoodi
- CX30XW
- Sertifikaatit
- ETL
Ohjaa kosketuksella
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | CX30-U1-U3-XW |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Ammattilaiset |
| Ohjauksen tyyppi | Digitalisesti ohjattu erillisellä ohjauspaneelilla |
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Käyttöympäristön lämpötila min. | -10 °C |
| Käyttöympäristön lämpötila max. | 40 °C |
| Ohjauspaneelin tyyppi | Xenio |
| Käyttöympäristö | Sisätilat- kuiva alue |
| Etäkäyttö | Kyllä |
Mitat
Mitat
| Malli | CX30-U1-U3-XW |
|---|---|
| Korkeus | 51 mm |
| Leveys | 74 mm |
| Syvyys | 28 mm |
Painot
Painot
| Malli | CX30-U1-U3-XW |
|---|---|
| Nettopaino | 3.49 kg |
Sähköasennus
Sähköasennus
| Malli | CX30-U1-U3-XW |
|---|---|
| Sähköverkon taajuus | 60 Hz |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 208VAC, 3ph, 60Hz240VAC, 1ph, 60Hz |
Toimitus
Toimitus
| Malli | CX30-U1-U3-XW |
|---|---|
| EAN | 6417659031424 |
| Tullinumero EU | 85371098 |
| ETIM -numero | EC001885 |
| Toimitussisältö (listattuna) | OhjauspaneeliOhjauspaneelin liitäntäkaapeli (5 m x RJ10 4P4C black)KiinnitystarvikkeetAsennus- ja käyttöohjeTehoyksikköLämpötila-anturiLämpötila-anturin liitäntäkaapeli (4m) |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 80 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 280 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 510 mm |
| Bruttopaino (kg) | 3.7 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.
Yhteensopivat tuotteet