Lasiovi|Black Line
Lasiovi Harvia Black Line pronssi 9x19 musta mäntykarmi
D91901BL
Harvia Black Line -mäntykarmiovi on tyylikäs ratkaisu tiloihin, joissa materiaaleilta vaaditaan hyvää kosteuden kestoa. Mustaan mäntykarmiin voi yhdistää toiveensa mukaisen kestävän lasin neljästä värivaihtoehdosta, jotka ovat pronssi, harmaa, kirkas sekä mattapintainen satiini. Näyttävä Black Line -ovikokonaisuus sisältää mustan karmin lisäksi mustat saranat sekä vetimen. Black Line -sarjan tuotteet kruunaavat modernin sauna- ja kylpytilakokonaisuuden oven molemmin puolin.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- D91901BL
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | D91901BL |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Ammattilaiset |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Pronssi |
| Materiaali (pää-materiaali) | Lasi |
| Saranan tyyppi | Ruostumaton teräs |
| Saranan väri | Musta |
| Karmin / kehyksen materiaali (esim. ovessa) | Mänty |
Mitat
Mitat
| Malli | D91901BL |
|---|---|
| Korkeus | 1.89 m |
| Leveys | 890 mm |
| Syvyys | 92 mm |
Painot
Painot
| Malli | D91901BL |
|---|---|
| Nettopaino | 38 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | D91901BL |
|---|---|
| EAN | 6417659028769 |
| Tullinumero EU | 70071980 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 110 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 910 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 2.01 m |
| Bruttopaino (kg) | 41 kg |
| Pakkauspahvin paino | 2 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.
Yhteensopivat tuotteet