Lasiovi|Black Line
Lasiovi Harvia Black Line pronssi 8x21 alumiinikarmi
DA82101BL
Harvia Black Line alumiinikarmiovi on tyylikäs ratkaisu tiloihin, joissa materiaaleilta vaaditaan erityisen hyvää kosteuden kestoa. Mustaan alumiinikarmiin voi yhdistää toiveensa mukaisen kestävän lasin neljästä värivaihtoehdosta, jotka ovat pronssi, harmaa, kirkas sekä mattapintainen satiini. Näyttävä Black Line -ovikokonaisuus sisältää mustan karmin lisäksi mustat saranat sekä vetimen. Black Line -sarjan tuotteet kruunaavat modernin sauna- ja kylpytilakokonaisuuden oven molemmin puolin.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- DA82101BL
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | DA82101BL |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Ammattilaiset |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Pronssi |
| Materiaali (pää-materiaali) | Lasi |
| Saranan tyyppi | Haponkestävä |
| Saranan väri | Musta |
| Karmin / kehyksen materiaali (esim. ovessa) | Alumiini |
Mitat
Mitat
| Malli | DA82101BL |
|---|---|
| Korkeus | 2.09 m |
| Leveys | 790 mm |
| Syvyys | 60 mm |
Painot
Painot
| Malli | DA82101BL |
|---|---|
| Nettopaino | 31 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | DA82101BL |
|---|---|
| EAN | 6417659028455 |
| Tullinumero EU | 70071980 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 110 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 710 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 2.01 m |
| Bruttopaino (kg) | 33 kg |
| Pakkauspahvin paino | 2 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.
Yhteensopivat tuotteet