| Malli | DIR-350-R |
|---|
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | VaakaanPystysuuntaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Malli | DIR-350-R |
|---|
| Korkeus | 660 mm |
| Leveys | 180 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Malli | DIR-350-R |
|---|
| EAN | 9120053860091 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8261189 |
| Tullinumero EU | 85394900 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 80 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 185 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 975 mm |
| Bruttopaino (kg) | 3.5 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.43 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.