| Malli | DIR-750-R |
|---|
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennuskohde | Seinä |
| Asennus-suunta | VaakaanPystysuuntaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Malli | DIR-750-R |
|---|
| Korkeus | 820 mm |
| Leveys | 180 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Malli | DIR-750-R |
|---|
| EAN | 9120053860138 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264810 |
| Tullinumero EU | 85394900 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 80 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 190 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 980 mm |
| Bruttopaino (kg) | 4.27 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.39 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.