Lasiovi
Lasiovi Harvia satiini 9x21 lukittava valkoinen
DLA92105V
Harvian lukittava lasiovi soveltuu hyvin pukuhuoneen tai wc-tilojen oveksi. Ovea on saatavana kahta kokoa: 7x21 (karmimitta 690x2090 mm) ja 9x21 (karmimitta 890x2090 mm). Karmi on joko mäntyä tai alumiinia. Lasin väri on satiini. Toimitussisältöön kuuluu: puuvalmis 42x92 mm:n karmi tai alumiinikarmi 42x60 mm, silikonitiiviste karmissa, 8 mm karkaistu turvalasi, kromatut saranat, lukkokasetti ja lukkorunko. Karmit asennetaan muutaman sentin irti lattiasta. Huomioi asennusvaiheessa lattian kaadot ja varmista, että ovi mahtuu aukeamaan ja ettei lasi ota kiinni lattiaan. Painike ja lukko sisältyvät toimitukseen.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- DLA92105V
Yksityisyyttä kylpytiloihin
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | DLA92105V |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Satiini |
| Saranan tyyppi | Haponkestävä |
| Saranan väri | Kromi |
| Karmin / kehyksen materiaali (esim. ovessa) | Valkoinen alumiini |
Mitat
Mitat
| Malli | DLA92105V |
|---|---|
| Korkeus | 2.09 m |
| Leveys | 890 mm |
| Syvyys | 92 mm |
Painot
Painot
| Malli | DLA92105V |
|---|---|
| Nettopaino | 31 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | DLA92105V |
|---|---|
| EAN | 6417659017497 |
| Tullinumero EU | 70071980 |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 110 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 910 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 2.12 m |
| Bruttopaino (kg) | 33 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.