Lasiovi
Lasiovi Harvia satiini 9x21 lukittava
DLM92105
Harvian lukittava lasiovi soveltuu hyvin märkätiloihin (kylpyhuoneet, kodinhoitohuoneet ja wc:t). Ovi on saatavana kahdessa koossa: 7x21 (karmimitta 690 x 2090 mm) ja 9x21 (karmimitta 890 x 2090 mm). Lasin väri on satiini. Toimitussisältöön kuuluu: puuvalmis mäntykarmi (42 x 92 mm), silikonitiiviste karmissa, 8 mm karkaistu turvalasi, kromatut saranat, hopeanvärinen lukittava lukkorunko sekä painikkeet vääntönupilla ja avaimella. Karmit asennetaan muutaman sentin irti lattiasta. Huomioi asennusvaiheessa lattian kaadot ja varmista, että ovi mahtuu aukeamaan ja ettei lasi ota kiinni lattiaan. Oven kätisyys on vaihdettavissa.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- DLM92105
Yksityisyyttä kylpytiloihin
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | DLM92105 |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Satiini |
| Saranan tyyppi | Ruostumaton teräs |
| Saranan väri | Kromi |
| Karmin / kehyksen materiaali (esim. ovessa) | Mänty |
Mitat
Mitat
| Malli | DLM92105 |
|---|---|
| Korkeus | 2.09 m |
| Leveys | 890 mm |
| Syvyys | 92 mm |
Painot
Painot
| Malli | DLM92105 |
|---|---|
| Nettopaino | 43 kg |
Toimitus
Toimitus
| Malli | DLM92105 |
|---|---|
| EAN | 6417659013628 |
| Tullinumero EU | 70071980 |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 110 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 910 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 2.12 m |
| Bruttopaino (kg) | 46 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.