Sähkökiuas perinteinen|Vega Compact
Vega Compact R 3.5 kW 240V
HCBU35U1UL
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- HCBU35U1UL
- Tyyppikoodi
- BC35
- Sertifikaatit
- ETL
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Ohjauksen tyyppi | Ohjaus käyttökytkimillä tuotteesta |
| Asennuskohde | Seinä |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Varastointilämpötila min. | 0 °C |
| Varastointilämpötila max. | 50 °C |
| Etäkäyttö | Ei |
Mitat
Mitat
| Malli | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Korkeus | 533 mm |
| Leveys | 279 mm |
| Syvyys | 279 mm |
| Kivien koko | Ø5–10 cm |
Painot
Painot
| Malli | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Nettopaino | 7.3 kg |
| Kivien määrä | 12.93 kg |
Etäisyydet
Etäisyydet
| Malli | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Suojaetäisyys eteen (palavaan materiaaliin) | 10 mm |
| Suojaetäisyys sivulle (palamattomaan materiaaliin) | 25 mm |
| Suojaetäisyys sivuseinään (palavaan materiaaliin) | 10 mm |
| Suojaetäisyys oikea sivu (palavaan materiaaliin) | 10 mm |
| Suojaetäisyys vasen sivu (palavaan materiaaliin) | 10 mm |
| Suojaetäisyys kattoon | 1.17 m |
| Suojaetäisyys lattiaan (3 -vaiheinen) | 79 mm |
| Suojaetäisyys lattiaan (1 -vaiheinen) | 20 mm |
Sähköasennus
Sähköasennus
| Malli | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX4 |
| Sähköverkon taajuus | 60 Hz |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Toimitus
Toimitus
| Malli | HCBU35U1UL |
|---|---|
| EAN | 6417659026178 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Toimitussisältö (listattuna) | KiinnitystarvikkeetKiuasAsennustelineAsennus- ja käyttöohje |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 470 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 300 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 300 mm |
| Bruttopaino (kg) | 7.3 kg |
| Pakkauspahvin paino | 1 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.06 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.