| Malli | HGL8 |
|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Asennus-suunta | Vaakaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (pää-materiaali) | Lasi |
| Varastointilämpötila min. | 0 °C |
| Varastointilämpötila max. | 50 °C |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Malli | HGL8 |
|---|
| Nettopaino | 2.8 kg |
| Malli | HGL8 |
|---|
| EAN | 6410082612055 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8261205 |
| Tullinumero EU | 85169000 |
| ETIM -numero | EC001885 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 15 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 505 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 505 mm |
| Bruttopaino (kg) | 3.1 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.3 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.