| Malli | HGX20XW |
|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Teho (max. ulos) | 2.2 kW |
| Asennuskohde | Seinä |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Steel |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Vesiliitännät sisään | G¾” male |
| Vedenpoistoliitännät | G½” female |
| Höyrystysteho (kg/h) | 2 |
| Ohjauspaneelin tyyppi | Xenio WiFi |
| Etäkäyttö | MyHarvia WiFi |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Sähkö (korkeajännite 230V 1N~) |
| Malli | HGX20XW |
|---|
| Korkeus | 230 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Syvyys | 530 mm |
| Ohjauspaneelin leveys | 85 mm |
| Ohjauspaneelin syvyys | 24 mm |
| Ohjauspaneelin korkeus | 110 mm |
| Malli | HGX20XW |
|---|
| Suojaetäisyys sivulle (palamattomaan materiaaliin) | 190 mm |
| Suojaetäisyys kattoon | 50 mm |
| Asennustilan tarve (leveyssuunnassa) | 1 m |
| Ohjauskeskuksen kaapelin pituus (m) | 5 m |
| Anturin kaapelin pituus | 5 m |
| Huoneen suositelty minimitilavuus | 2 m³ |
| Huoneen suositeltu maksimitilavuus | 4 m³ |
| Malli | HGX20XW |
|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX2 |
| Sähköverkon taajuus | 50/60 Hz |
| Sulake (230V1N~) ampeeria | 10 A |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 230V~ |
| Malli | HGX20XW |
|---|
| EAN | 6417659031523 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8266911 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Myyntipakkauksen korkeus | 230 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 150 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 530 mm |
| Bruttopaino (kg) | 9.5 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.88 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.01 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.