Höyrygeneraattori EE|HGX
HGX60XW 5,7kW WiFi Steel
HGX60XW
Anna lämpimän höyryn helliä aistejasi kotona tai kylpylässä. Nauti Harvian vuosikymmenten kokemuksella kehitetyn höyrygeneraattorin tuottamasta pehmeästä ja hellävaraisesta höyrystä. Harvian XW-höyrygeneraattoreissa on sisäänrakennettu MyHarvia-tuki, mikä tarkoittaa sitä että voit kytkeä höyrygeneraattorin päälle etänä ja seurata höyryhuoneen lämpötilaa suoraan mobiililaitteeltasi.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- HGX60XW
- Sähkönumero (FI/STK)
- 8266913
- Sertifikaatit
- CE EAC
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | HGX60XW |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | KotitaloudetAmmattilaiset |
| Teho (max. ulos) | 6 kW |
| Asennuskohde | Seinä |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Vesiliitännät sisään | G¾” male |
| Vedenpoistoliitännät | G½” female |
| Höyrystysteho (kg/h) | 7.6 |
| Ohjauspaneelin tyyppi | Xenio WiFi |
| Käyttöympäristö | Sisätilat- kuiva alue |
| Etäkäyttö | KylläMyHarvia WiFiWifi |
| Käyttövoimalähde/polttoaine | Sähkö (korkeajännite 400V/230V 1/3N~) |
Mitat
Mitat
| Malli | HGX60XW |
|---|---|
| Korkeus | 230 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Syvyys | 530 mm |
| Ohjauspaneelin leveys | 85 mm |
| Ohjauspaneelin syvyys | 24 mm |
| Ohjauspaneelin korkeus | 110 mm |
Painot
Painot
| Malli | HGX60XW |
|---|---|
| Nettopaino | 9.7 kg |
Etäisyydet
Etäisyydet
| Malli | HGX60XW |
|---|---|
| Suojaetäisyys sivulle (palamattomaan materiaaliin) | 190 mm |
| Suojaetäisyys kattoon | 50 mm |
| Asennustilan tarve (leveyssuunnassa) | 1 m |
| Ohjauskeskuksen kaapelin pituus (m) | 5 m |
Sähköasennus
Sähköasennus
| Malli | HGX60XW |
|---|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX2 |
| Sähköverkon taajuus | 50/60 Hz |
| Sulakkeet (400V3N~) kpl x ampeeria | 3 x 10 A |
| Sulake (230V1N~) ampeeria | 25 A |
| Syöttökaapeli (400V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 230V~400V 3N~ |
Toimitus
Toimitus
| Malli | HGX60XW |
|---|---|
| EAN | 6417659031516 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8266913 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | PahviMuovi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 330 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 190 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 640 mm |
| Bruttopaino (kg) | 10.5 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.88 kg |
| Pakkausmuovin paino | 0.01 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.
Videot
Yhteensopivat tuotteet