- Tuotenumero Harvia
- HL1
- Sähkönumero (FI/STK)
- 8261335
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Mitat
Mitat
Painot
Painot
Toimitus
Toimitus
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.
Sähkökiukaan lisävaruste|Virta
HL1
Harvian HL1 -suojakaide tuo tyylikkään lisän Virta-kiukaaseen. Kauniin sävyisestä lämpöpuusta valmistettu suojakaide asetetaan kiukaan päälle. Suojakaide tuo mielenrauhaa etenkin perhe- ja kylpyläsaunoihin. Turvallisen saunomisen puolesta – Harvia. Yhteensopivuus (eteen tai taakse): HL70(SA) x 2 kplHL90(SA) x 2 kplHL110(SA) x 2 kp
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
Ominaisuudet
| Malli | HL1 |
|---|---|
| Käyttäjäryhmä | Ammattilaiset |
| Asennus-suunta | Vaakaan |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Ruskea |
| Materiaali (pää-materiaali) | Puu |
| Varastointilämpötila min. | 0 °C |
| Varastointilämpötila max. | 50 °C |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
Mitat
| Malli | HL1 |
|---|---|
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 410 mm |
| Syvyys | 70 mm |
Painot
| Malli | HL1 |
|---|---|
| Nettopaino | 0.3 kg |
Toimitus
| Malli | HL1 |
|---|---|
| EAN | 6410082613359 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8261335 |
| Tullinumero EU | 85169000 |
| ETIM -numero | EC001885 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Toimitussisältö (listattuna) | KiinnitystarvikkeetSuojakaiteet |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 490 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 65 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 65 mm |
| Bruttopaino (kg) | 0.4 kg |
| Pakkauspahvin paino | 0.1 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.