| Malli | HLW90SM |
|---|
| Käyttäjäryhmä | Kotitaloudet |
| Teho (max. ulos) | 9 kW |
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennuskohde | Seinä |
| Väri (tuotteen markkinointiväri) | Musta |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Käyttöympäristö | Sisätila - kosteat tilat |
| Malli | HLW90SM |
|---|
| Korkeus | 530 mm |
| Leveys | 405 mm |
| Syvyys | 390 mm |
| Kivien koko | Ø5–10 cm |
| Malli | HLW90SM |
|---|
| Huoneen suositelty minimitilavuus | 8 m³ |
| Huoneen suositeltu maksimitilavuus | 14 m³ |
| Malli | HLW90SM |
|---|
| Power table | [["9000","","",""]] |
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX4 |
| Sähköverkon taajuus | 50/60 Hz |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 400V 3N~ |
| Malli | HLW90SM |
|---|
| EAN | 6417659043267 |
| Sähkönumero (FI/STK) | 8264911 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| Toimitussisältö (listattuna) | KiinnitystarvikkeetKiuas |
| Tuotteen yksikkö (kpl, set, m) | KPL |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Bruttopaino (kg) | 15.5 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.