| Malli | HPCS8U1HUL |
|---|
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Varastointilämpötila min. | 0 °C |
| Varastointilämpötila max. | 50 °C |
| Malli | HPCS8U1HUL |
|---|
| Korkeus | 1.02 m |
| Leveys | 356 mm |
| Syvyys | 330 mm |
| Kivien koko | Ø5–10 cm |
| Malli | HPCS8U1HUL |
|---|
| Nettopaino | 17.01 kg |
| Kivien määrä | 90.72 kg |
| Malli | HPCS8U1HUL |
|---|
| Suojaetäisyys sivulle (palamattomaan materiaaliin) | 30 mm |
| Suojaetäisyys taakse (palamattomaan materiaaliin) | 30 mm |
| Suojaetäisyys kattoon | 889 mm |
| Suojaetäisyys lattiaan (3 -vaiheinen) | 71 mm |
| Suojaetäisyys lattiaan (1 -vaiheinen) | 71 mm |
| Huoneen suositelty minimitilavuus | 3.99 m³ |
| Huoneen suositeltu maksimitilavuus | 12.2 m³ |
| Malli | HPCS8U1HUL |
|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX4 |
| Sähköverkon taajuus | 60 Hz |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 240VAC, 1ph, 60Hz |
| Malli | HPCS8U1HUL |
|---|
| EAN | 6417659026215 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 1.01 m |
| Myyntipakkauksen leveys | 373 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 9.53 m |
| Bruttopaino (kg) | 18.14 kg |
| Pakkauspahvin paino | 1.32 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.