Sähkökiuas E|Club
Club K10G-U3, w/o contactor
HRKGU10CU3UL
Harvia Club Combi on sähkökiukaan ja höyrystimen yhdistelmä, joka tarjoaa monta eri saunomistapaa, kuten perinteisen saunan, höyrysaunan, yrttisaunan ja tuoksusaunan. Supertehokas Club Combi –yhdistelmäkiuas on suunniteltu löylyttämään isoakin joukkoa – aamusta iltaan. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu, tyylikäs lattiamallinen Club Combi -sähkökiuas on maailmankuulua Harvia-laatua. Kun haluat kokea itse tai tarjota asiakkaillesi Sauna&spa-elämyksiä, tutustu supertehokkaisiin Club Combi -malleihin.
Löydä lähin jälleenmyyjäsi
Unelmiesi sauna- ja spa-elämys odottaa sinua.
- Tuotenumero Harvia
- HRKGU10CU3UL
- Sertifikaatit
- ETL
Superkiuas isollekin clubille
Tekniset tiedot
Ominaisuudet
Ominaisuudet
| Malli | HRKGU10CU3UL |
|---|---|
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Varastointilämpötila min. | 0 °C |
| Varastointilämpötila max. | 50 °C |
Mitat
Mitat
| Malli | HRKGU10CU3UL |
|---|---|
| Korkeus | 699 mm |
| Leveys | 505 mm |
| Syvyys | 429 mm |
| Kivien koko | Ø5–10 cm |
Painot
Painot
| Malli | HRKGU10CU3UL |
|---|---|
| Nettopaino | 25.4 kg |
| Kivien määrä | 59.87 kg |
Sähköasennus
Sähköasennus
| Malli | HRKGU10CU3UL |
|---|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX4 |
| Sähköverkon taajuus | 60 Hz |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 208VAC, 3ph, 60Hz |
Toimitus
Toimitus
| Malli | HRKGU10CU3UL |
|---|---|
| EAN | 6417659027564 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| UNSPSC -numero | 40101800 |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 550 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 850 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 570 mm |
| Bruttopaino (kg) | 27.3 kg |
| Pakkauspahvin paino | 3.3 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.