| Malli | HSPE90U1MUL |
|---|
| Ohjauksen tyyppi | Erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava |
| Asennus-suunta | Pystysuuntaan |
| Materiaali (pää-materiaali) | Teräs |
| Varastointilämpötila min. | 0 °C |
| Varastointilämpötila max. | 50 °C |
| Malli | HSPE90U1MUL |
|---|
| Korkeus | 749 mm |
| Leveys | 381 mm |
| Syvyys | 333 mm |
| Kivien koko | Ø5–10 cm |
| Malli | HSPE90U1MUL |
|---|
| Suojaetäisyys eteen (palavaan materiaaliin) | 81 mm |
| Suojaetäisyys sivuseinään (palavaan materiaaliin) | 81 mm |
| Suojaetäisyys oikea sivu (palavaan materiaaliin) | 81 mm |
| Suojaetäisyys vasen sivu (palavaan materiaaliin) | 81 mm |
| Suojaetäisyys kattoon | 902 mm |
| Min. asennuskorkeus | 2 m |
| Huoneen suositelty minimitilavuus | 177 m³ |
| Huoneen suositeltu maksimitilavuus | 494 m³ |
| Malli | HSPE90U1MUL |
|---|
| Suojaluokitus (esim. IPX4) | IPX4 |
| Sähköverkon taajuus | 50/60 Hz |
| Sähkökytkentämahdollisuudet | 240VAC, 1ph, 60Hz |
| Malli | HSPE90U1MUL |
|---|
| EAN | 6417659044813 |
| Tullinumero EU | 85162999 |
| ETIM -numero | EC001884 |
| Toimitussisältö (listattuna) | KiinnitystarvikkeetKiuasAsennus- ja käyttöohje |
| Myyntiyksikkö | pcs |
| Pakkausmateriaalit | Pahvi |
| Myyntipakkauksen korkeus | 785 mm |
| Myyntipakkauksen leveys | 419 mm |
| Myyntipakkauksen syvyys | 376 mm |
| Bruttopaino (kg) | 15.88 kg |
| Pakkauspahvin paino | 2.2 kg |
| Myyntiyksikkö 2 bruttopaino | 104.8 kg |
| Myyntiyksikkö 3 bruttopaino | 209.6 kg |
Tuotteen päivitetyt tiedot tulee tarkistaa asennus- ja käyttöohjeesta ennen tuotteen käyttöönottoa.